Yeni BMW X2 CI Bloom’da sanatseverlerle buluşuyor – OTOMOTİV

BMW’nin Spor Aktivite Coupé (SAC) sınıfı modeli Yeni BMW

BMW Türkiye, bu yıl üçüncüsü düzenlenen CI Bloom’da Spor Aktivite Coupé (SAC) formundaki Yeni BMW X2 ile sanatseverlerin karşısına çıkıyor. Yeni BMW Dinamik tasarımı ve modern teknolojileri ile fuarda Universal Everything stüdyosunun 1000 El projesinin sunumu eşliğinde yer alıyor.

Borusan Çağdaş Sanat Koleksiyonu’nda temsil edilen sanatçı stüdyolarından Universal Everything’in 1000 El projesi, mobil uygulama üzerinden interaktif olarak üretilen çizimlerden oluşuyor. Kolektif bir çalışmanın ürünü olan eserde, büyüleyici şekiller, fon müziğinin yükselen ve alçalan perdesine göre sürekli hareket ediyor. Yeni BMW Güncel görüntüleme teknolojilerini tuvale dönüştüren Universal Everything, sürükleyici ve sürükleyici videolarıyla sanatseverlere benzersiz bir deneyim sunuyor.

Borusan Otomotiv ve BMW Türkiye gibi kendilerinin de bu yıl üçüncüsü düzenlenen CI Bloom’a destek vermekten mutluluk duyduklarını ifade eden Dr. BMW MINI BMW Motorrad Genel Müdürü Can Mete Paker, “Yeni BMW’yi sergilemekten büyük heyecan duyuyoruz” Borusan Otomotiv ve BMW Türkiye gibi bizim için de ilham kaynağı olması çok değerli. Otomobili de içeren 1000 El projesini, Yeni BMW X2 ve modeliyle aynı tasarım konseptiyle sunarak sanatla otomobili ilişkilendiren CI Bloom fuarında hayata geçirmekten gurur duyuyoruz” dedi.

Borusan’ın çağdaş yönetmeni Kumru Eren, CI Bloom’un üçüncü baskısında Türkiye’de ilk kez İngiltere merkezli sanat stüdyosu Universal Everything’in çalışmasının devam ettiğini vurgulayarak şöyle devam etti: “Bu çalışmayı sunmaktan mutluluk duyuyoruz, bu da Borusan Çağdaş Sanat Koleksiyonu, BMW Türkiye iş birliğiyle sanatseverlere yönelik. Duyusal, fiziksel ve zihinsel deneyimleri keşfetmeyi amaçlayan çalışmalarıyla tanınan sanatçının stüdyosunun, ileri teknolojiler ve yenilikçi tasarım tekniklerini kullanarak ürettiği dijital eserin, Yeni BMW X2 ile uyumlu bir bütünlük yakaladığını düşünüyoruz. Sanat ve inovasyonu birbirine yakınlaştıran bu ortak proje, halka estetik ve teknolojik açıdan zengin bir deneyim sunmayı amaçlıyor.”

BMW Türkiye, geçen yıl tamamen elektrikli kompakt SAV modeli yeni BMW iX1’i Art On İstanbul sanatçılarından Kerem Giriş’in özel “Dream Away” cam tasarımıyla CI Bloom’da sergilemişti. Multidisipliner sanatçı Can Büyükberber, fuarın ilk yılında tamamen elektrikli BMW iX modeli için özel olarak tasarladığı, hem görsel hem de işitsel deneyim sunan eseri “Monolith” ile katıldı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber
marsbahis giriş