ABD’de bir ilk! Okulda 4 sınıf arkadaşını öldürdü! Oğullarının işlediği suçtan dolayı hapis cezasına çarptırılan anne-baba

Amerika Birleşik Devletleri’nde ilk kez ebeveynler, çocuklarının işlediği suçtan dolayı mahkum edildi. 2021 yılında ABD’nin Michigan eyaletindeki Oxford Lisesi’nde silahlı saldırı gerçekleştiren ve 4 sınıf arkadaşını öldüren Ethan Crumbley’nin ebeveynleri Jennifer ve James Crumbley, “kasten adam öldürme” suçundan en az 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Crumbley’ler 10 yıl sonra şartlı tahliyeye hak kazanacak; eğer talepleri reddedilirse 15 yıl hapis cezasına çarptırılacaklar.

Savcıların evde emniyetsiz bir silah bulunduğuna ve ebeveynlerin gencin ruh sağlığına kayıtsız kaldıklarına dair kanıt sunmasının ardından Mahkeme, Jennifer ve James Crumbley’nin ‘saldırıyı’ önleyebilecek önlemleri almadıklarına karar verdi.

“BU İNANÇLARIN KÖTÜ EBEVEYNLERLE İLİŞKİSİ DEĞİLDİR”

Yargıç Cheryl Matthews şunları söyledi: “Bu inançlar kötü ebeveynlikle ilgili değil. Bu inançlar, yaklaşmakta olan bir treni durduracak eylemlerin gerçekleştirilmesindeki başarısızlığı doğruluyor. Bunlar, makul bir kişinin ensesindeki tüyleri diken diken edecek şeyleri tekrar tekrar göz ardı etmekle ilgili.” yukarı.” “. Fırsat kapıyı tekrar tekrar, daha yüksek sesle çaldı.” “Daha da yüksek sesle çaldı ve görmezden gelindi. Kimse cevap vermedi.”

AW180280_01

2,5 YILDIR CEZAEVİNDEYİM

Şu anda 17 yaşında olan Ethan Crumbley, cinayet ve diğer suçlardan ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı. Saldırının ardından tutuklanan Jennifer ve James Crumbley, 500 bin dolarlık kefaleti ödeyemedikleri için yaklaşık 2 buçuk yıl cezaevinde kaldı. (İHA)Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
O anlar yukarıdan görüntülendi!  Asırlık geleneği İstanbul'a taşıdılarO anlar yukarıdan görüntülendi! Asırlık geleneği İstanbul’a taşıdılar
Burası kalabalık!  Normal günlere göre 3 kat artışBurası kalabalık! Normal günlere göre 3 kat artış
Şehrin her yerinde silah sesleri duyuldu!Şehrin her yerinde silah sesleri duyuldu!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber
marsbahis giriş