Nilüfer Belediyespor Kulübü'nün yeni başkanı Muharrem Or – SPOR

Nilüfer Belediyespor Kulübü'nün olağanüstü genel kurul toplantısında yeni yönetim belirlendi. Yapılan oylamada oybirliğiyle Muharrem Or kulübün yeni başkanı seçildi. Nilüfer Belediyespor kulübünün olağanüstü genel kurul toplantısı Nilüfer Belediyesi Düğün Evi'nde yapıldı. Olağanüstü Genel Kurul'a Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir'in eşi Nuray Özdemir'in yanı sıra Nilüfer Belediye Başkan Yardımcıları Serpil Altun, Mahmut Demiröz ve Okan Şahin katıldı; Toplantıya Nilüfer Kent Konseyi üyeleri, CHP İlçe Başkanı Nilüfer Özgür Şahin, CHP eski İl Başkanı Turgut Özkan, Nilüfer Spor Kulübü eski Başkanı Tamer İşler ve genel kurul üyeleri katıldı. Olağanüstü Genel Kurul başkanlığını Yücel Akbulut yaptı. ve Hülya Akgül ile Kenan Daştan hazır bulundu. üyeler. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından faaliyet raporu, muhasebe raporları ve denetim kurulu raporları okundu. Raporlar oybirliğiyle beraat etti. Kulübün unvan ve tüzüğünde değişiklik yapılmasına ilişkin teklifte, kulüp adından “dernek” ibaresinin çıkartılarak Nilüfer Belediyespor Kulübü'ne dönüştürülmesi kararlaştırıldı. Toplantı. Muharrem Or konuşmasında, geçmiş dönemdeki çalışma ve hizmetlerinden dolayı Yönetim Kuruluna ve Cumhurbaşkanına teşekkür etti. Çok köklü bir kulübe sahip olduklarını iddia etmek ya da kulübün hentbol, ​​voleybol gibi bazı alanlarda okul haline geldiğini söylemek. Başarılarını daha üst seviyelere taşımayı hedeflediklerini belirten Or, yerel yönetimlerde spor politikasının ne olduğunu bilerek çalışacaklarını vurguladı. 50 yıldır atletizmle ilgilendiğini ve üst düzey antrenörlük belgesine sahip olduğunu ifade etti. Ya, ilk hedeflerinin şehrin tüm nüfusuna sağlıklı spor sunabilmek için gerekli altyapıyı sağlamak olduğunu belirtti. Amacının ekipman, antrenör ve spor alanları sağlamak olduğunu anlattı. Özellikle voleybol ve hentbol gibi alanlarda altyapıyı güçlendireceklerini anlatan ya da bunu daha ileri götürebilecek bir sistem oluşturmak için çalışacaklarını kaydetti. İsmini sayamadığımız çok sayıda beden eğitimi öğretmeninin bulunduğunu belirten ya da kendilerinin de faydalanmak istediklerini belirten Dr.
Genel kurul üyelerinin Nilüfer Belediyespor kulübünü emin ellere bıraktığını belirterek, sporun her kademesini kapsayan doğru politikaları uygulayacaklarını vurguladı. Bazı üniversitelerden akademisyenlerle görüştüklerini belirten ya da yerelde ve genel olarak nasıl bir spor politikasının uygulanması gerektiğine dair bir seminer planladıklarını açıkladı. Veya, “Uygulama olgunluğuna ulaşır ulaşmaz bunu kamuoyuyla paylaşacağız. Spor politikamızı politika çerçevesinde belirleyeceğiz” dedi. Konuşmanın ardından oylama başladı. Yönetim Kurulu asil ve yedek üyeleri, Denetim Komitesi asil ve yedek üyeleri ile Disiplin Kurulu asil ve yedek üyeleri oybirliğiyle belirlendi. Oylamanın ardından seçilen isimler şöyle:
Yönetim Kurulu Başkanları: Muharrem Or, Fikret Ocakoğlu, İlker Mehmet Şener, Adalet Yılmaz, Orhan Akyürek, Mehmet Aral Atalay, Akın Uludağ, Düzgün Şimşek, İsmail Yavuz, Mahmut Demiröz, Şebnem Köroğlu, Yücel Akbulut, Salih Ay, ül See Deniz, Mehmet Murat Kaçar Yönetim Kurulu Başkan Vekilleri: Şenol Nazif Köse, Mehmet Doğuş Bilgin, Salih Güleç, Kemal Atan, Resul Tarman, Özlem Güneş, Furkan Yavuz, Birol Aksu, Emrah Mutlu, Ekrem Erk, Şevki Yılmaz, Hafize Usturalı, Murat Şakir Cesur. Ezgi Yıldırım, Kenan Daştan. Denetleme Kurulu Başkanı: Mehtap Esen, Pelin Sevgi, Demirhan Aslan Denetleme Kurulu Başkan Vekili: Olcay Keskin, Mustafa Aslan, Namık Kemal Han Disiplin Kurulu Başkanı: Berna Hacer Bilici, Ali Sezgin, Gökçe Güney: Mustafa Budak, Haydar Tuncay Geyik, Şahin EmirKaynak: ( BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber
marsbahis giriş